Modrá nástěnná mapa Palomar Pin World, 126 x 68 cm

1 299 

Modrá nástěnná mapa Palomar Pin World, 126 x 68 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Modrá nástěnná mapa Palomar Pin World, 126 x 68 cm od předního výrobce Palomar ze skvělou cenu 1299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Móda a styl | Vychytávky nejen na cesty | Mapy. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 6210 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Modrá nástěnná mapa Palomar Pin World, 126 x 68 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

I když si to možná nechcete přiznat, na některé vzpomínky se jednoduše zapomíná. A bohužel i na ty cestovatelské! My jsme na toto zapomínání ale našli lék!

Tak, jako si připínáte nejrůznější úkoly na nástěnku či ledničku, můžete si připíchnout na tuto mapu své vzpomínky! Alespoň na to mysleli designéři Alessandro Maffioletti a Emanuele Pizzolorusso, když vymýšleli tuto mapu s možností vyznačit místa připínáčky.

Jedná se o plstěný materiál, který si zavěsíte na stěnu, jako jakýkoliv jiný plakát. Narozdíl od něj však do mapy můžete zapichovat napínáčky (v balení je jich celkem 15 ks) a sledovat, kde už jste všude byli.

Nezapomeňte také přidat letenky, jízdenky, účtenky z milované kavárny či jiné suvenýry. Anebo telefonní číslo toho krásného mladíka z baru! Nestačí vám všechny připínáčky? Gratulujeme, právě jste se stal profesionálním cestovatelem!
– Materiál: polymerová plsť (mapa), plast (připínáčky)
– Rozměry: 130 x 70 cm
– Vlastnosti: lze vyprat v ruce a žehlit po rubu, 100% recyklovatelné
– Sada: mapa a balení 15 připínáčků
– Design: Alessandro Maffioletti, Emanuele Pizzolorusso
– Poznámka: mapa se na zeď připevňuje pomocí lepidla nebo oboustranné pásky (není součástí balení). Neváhejte a nakupte Modrá nástěnná mapa Palomar Pin World, 126 x 68 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Móda a styl | Vychytávky nejen na cesty | Mapy rozzáří vaši domácnost. Značka Palomar dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Palomar

Značka Palomar nabízí netradiční formu cestování. S touto značkou lze velmi snadno procestovat celý svět. Vyberte si netradiční zmačkanou mapu, nebo mapu, kterou si velmi snadno pověsíte na stěnu. V nabídce je mnoho různých druhů map a cestování si tak můžete náležitě užít a bude to pro vás úžasná zážitek. Do některých map se dá i zaznamenávat a psát. Plstěný materiál umožňuje do mapy zapichovat napínáčky podle navštívených míst.

Výrobci

Pin It on Pinterest