Modrá podložka na jógu Yoga Design Lab Combo Mat Aegean, 1,8 kg

2 099 

Modrá podložka na jógu Yoga Design Lab Combo Mat Aegean, 1,8 kg
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Modrá podložka na jógu Yoga Design Lab Combo Mat Aegean, 1,8 kg od předního výrobce Yoga Design Lab ze skvělou cenu 2099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Móda a styl | Vychytávky nejen na cesty | Sportovní potřeby. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 843704 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Modrá podložka na jógu Yoga Design Lab Combo Mat Aegean, 1,8 kg
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Uvolněte se a dopřejte chvilku klidu svému tělu i duši prostřednictvím jógy! S podložkou značky Yoga Design Lab to půjde jedna báseň.

Podložka z řady Combo je kouskem, který našel rovnováhu mezi ručníkem a pohodlnou podložkou na cvičení pro dokonalý požitek ze vznešeného umění jógy.

Dalším důvodem k zamilování se do kousků Yoga Design Lab je skutečnost, že operují pouze s materiálem ohleduplným vůči přírodě, recyklovatelným a své pomůcky barví inkoustem na vodní bázi. Díky tomu jógamatky nezapáchají jako klasické podložky a dopřejí vám tak maximální komfort při cvičení.. Neváhejte a nakupte Modrá podložka na jógu Yoga Design Lab Combo Mat Aegean, 1,8 kg, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Móda a styl | Vychytávky nejen na cesty | Sportovní potřeby rozzáří vaši domácnost. Značka Yoga Design Lab dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Yoga Design Lab

Značka Yoga Design Lab přináší stylové pomůcky na Yogu. Jedinečný design, barvy a vzory lahví na vodu, ručníků i cvičebních podložek vám dopřeje možnost se uvolnit, dopřát chvilku klidu tělu i duši a dokonale protáhnou tělo. S podložkou značky Yoga Design Lab je odlehčená, takže se můžete rozloučit s nehygienickými podložkami v tělocvičně, vzít si ji kamkoliv na cesty a užít si cvičení naplno. Používají se pouze s materiály ohleduplné k přírodě, recyklovatelné a barvené inkoustem na vodní bázi bez pachu.

Výrobci

Pin It on Pinterest