Moebel Living Masivní mangová jídelní židle Provence

Jídelní židle Provence vás zaujme svým rustikálním zpracováním, které hledá inspiraci v oblasti Provence.... více informací »
Moebel Living Masivní mangová jídelní židle
Jídelní židle Provence vás zaujme svým rustikálním zpracováním, které hledá inspiraci v oblasti Provence....

Jídelní židle Provence vás zaujme svým rustikálním zpracováním, které hledá inspiraci v oblasti Provence. Masivní mangové dřevo v příjemném barevném odstínu v kombinaci s bíle lakovanými doplňky vás oslní svou elegancí. Skvěle doplní každý interiér a vnese do vašeho domova nádech Jižní Francie. Dolaďte si svůj interiér k dokonalosti se všemi produkty z řady Provence.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 103 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 43 cm. Výška sedu 47 cm. Sedák Masivní mangové dřevo. Podnož Bíle lakované dřevo. Barva Bílá. Materiál Dřevo masiv. . .


Akční produkt Moebel Living Masivní mangová jídelní židle Provence máte možnost nakoupit jednoduše tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci židle. Nyní najdete ještě další zboží ve zmiňované kategorii za super peníze! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od výrobce Moebel Living. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Moebel Living pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní výrobky Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Nový výrobek Moebel Living Masivní mangová jídelní od skvělého výrobce Moebel Living seženete momentálně v naši nabídce ve výhodné akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 197 Kč.