FURNI

Moebel Living Set dvou masivních konferenčních stolků Nexton 75/65 cm

EAN: 4250243593203
Moebel Living Set dvou masivních konferenčních

Tento originální set konferenčních stolků Nexton je vyráběný z masivního sheeshamového dřeva. Díky ruční výrobě zde byli zachovány všechny přírodní detaily, takže je každý stolek originálem s drobnými nerovnostmi, které z něj dělají nezaměnitelný designový kousek ve vašem interiéru. Přírodní vzhled dřevěné desky stolu je doplněn o kouřově šedé zabarvení a o černě lakované kovové podnože. Tento rustikální stolek snadno zkombinujete s vaší oblíbenou pohovkou a stane se nepostradatelným ve vaší domácnosti i díky jeho praktičnosti. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Šířka 75/65 cm. Výška 40/35 cm. Hloubka 75/65 cm. Tloušťka desky 1,6 cm. Podnož rozměry 2×2 cm. Deska Masivní sheesham.dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov.