Nábytek do studentského pokoje/pracovny Corso C

  Moderní bytový nábytek  Dodáváme v dekoru bílém  ABS hrany  Sestava C zahrnuje elementy: C1 + C2 + C11 + C12 + C3 + C9 + C5  Lze zakoupit jako... více informací »
Nábytek do studentského pokoje/pracovny Corso
Značka: MRD
21 113 Kč
Ověřit dostupnost »
  Moderní bytový nábytek  Dodáváme v dekoru bílém  ABS hrany  Sestava C zahrnuje elementy: C1 + C2 + C11 + C12 + C3 + C9 + C5  Lze zakoupit jako...

 

Moderní bytový nábytek 
Dodáváme v dekoru bílém 
ABS hrany 
Sestava C zahrnuje elementy: C1 + C2 + C11 + C12 + C3 + C9 + C5 
Lze zakoupit jako celou sestavu nebo jednotlivé elementy 
Nábytek je dodáván v demontu 

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
Viz. jednotlivé elementy v souvisejícím zboží 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 

Tento vynikající produkt Nábytek do studentského pokoje/pracovny Corso od odblíbeného výrobce MRD seženete právě teď u nás ve výprodejové akci! V akci za 21 113 Kč.