Bílá knihovna Jitona Particle, základní modul

7 719 

Kvalitní Bílá knihovna Jitona Particle, základní modul od předního výrobce Jitona ze skvělou cenu 7499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Knihovny.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 737846 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Bílá knihovna Jitona Particle, základní modul
Hodnocení

Modulová knihovna Particle je žhavou novinkou, kterou pro českou značku Jitona navrhl talentovaný japonský designér Shin Azumi.

Je to krásný, řemeslně dokonalý kousek nábytku, který se svým nekompromisně minimalistickým designem plným čistých linií a hřejivého dřeva stane dominantou vašeho domova. Nejen díky svému nadčasovému vzhledu, ale především také kvalitě, bude Particle vaší láskou po dlouhá léta.

Jak tedy tahle knihovna funguje? Základem všeho je vždy základní modul, který si můžete vybrat v barvě či dekoru svému srdci nejbližšímu. Tento modul bude jako úžasná knihovna fungovat i samostatně, pokud však toužíte po skutečně prostorné knihovně, můžete přidat moduly přídavné a to tolik, kolik si jen přejete. Výsledkem bude úžasný úložný prostor, které můžete zasvětit nejen své oblíbené knihy, ale vlastně cokoli budete chtít.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Knihovny rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest