Bílá polstrovaná lavice Kare Design Motley

6 279 

Kvalitní Bílá polstrovaná lavice Kare Design Motley od předního výrobce Kare Design ze skvělou cenu 6099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Židle a stoličky | Lavice.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 890812 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Bílá polstrovaná lavice Kare Design Motley
Hodnocení

Ať už potřebujete sezení do předsíně, k mezi jídelní stůl a stěnu, nebo jen tak, ke zdi. Tato lavice Kare Design se stane skvělým interiérovým doplňkem i pomocníkem zároveň.

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Židle a stoličky | Lavice rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest