Bílá postel z borovicového dřeva SOB Göteborg, 180 x 200 cm

22 449 

Kvalitní Bílá postel z borovicového dřeva SOB Göteborg, 180 x 200 cm od předního výrobce SOB ze skvělou cenu 21799 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 792696 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Bílá postel z borovicového dřeva SOB Göteborg, 180 x 200 cm
Hodnocení

Kolekce inspirovaná skandinávskou čistotou a harmonickým životním stylem. Ač tenhle kousek vzhlíží k chladnému Severu, nemusíte se bát, že by s ním váš domov působil chladně. Ba naopak!

O značce:
SOB je česká značka nabízející širokou škálu kvalitního, povětšinou masivního nábytku, vyrobeného z mnoha druhů dřev: od dřeva borovicového až po exotičtější druhy, jako třeba dřevo mangové, akáciové či teakové.
V nabídce najdete více než 60 sérií nábytku a dekorací v mnoha stylech, od rustikálních kousků přes produkty inspirované Skandinávií až po modernu. Vše vyráběné lokálně, poctivě a z masivního dřeva.

O dřevu:
Borovicové dřevo je měkké a pružné a přesto velmi odolné a pokud není barveno, pyšní se také výraznými letokruhy, které mu dodají na osobitosti. Je také antibakteriální. Borovicové dřevo je zkrátka láska, která nerezaví.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest