Dvoulůžková postel z borovicového dřeva se zásuvkou SKANDICA Sparta Maxi, 200 x 200 cm

31 209 

Kvalitní Dvoulůžková postel z borovicového dřeva se zásuvkou SKANDICA Sparta Maxi, 200 x 200 cm od předního výrobce SKANDICA ze skvělou cenu 30299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 873598 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Dvoulůžková postel z borovicového dřeva se zásuvkou SKANDICA Sparta Maxi, 200 x 200 cm
Hodnocení

Elegantní postel, která byla vyrobena s důrazem na každičký detail. Je ze dřeva, do vašeho domova tedy vnese harmonickou a útulnou atmosféru.

Potrpíte-li si na nestárnoucí, jednoduchý design a prvotřídní zpracování, zamilujete si ji.

Součástí je i rošt, zbývá tedy už jen pořídit kvalitní matraci podle vašeho gusta a pak už si můžete naplno užívat komfortního spánku.

O značce:

SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti.

Inspirace:
Designéři se nechávají inspirovat surovou krásou přírody a Skandinávskou kulturou. Vzhlížejí se ale také v minimalismu a nápady získávají cestováním.
Rozhodli se tu odmítnout konvence a vytvářet kousky, které jsou osobité a výjimečné.

Funkčnost:
Nábytek, ať je sebekrásnější, musí být především funkční a s lehkostí zapadnout do vašeho života. Na každém kousku se tedy ve SKANDICE pracuje také s ohledem na jeho praktickou stránku. Designéři se snaží najít to nejmodernější řešení pro každodenní život.

Jaké jsou výhody borovicového dřeva?

Borovice je oblíbeným materiálem pro výrobu masivního nábytku. A to kvůli svým nezpochybnitelným výhodám jako je odolnost vůči vlhkosti a poškození. Dřevo z ní je velmi tvrdé a robustní, takže vám vydrží roky. A navíc krásně voní.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest