Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily TemaHome Niko

14 419 

Kvalitní Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily TemaHome Niko od předního výrobce TemaHome ze skvělou cenu 13999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Knihovny.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 880164 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily TemaHome Niko
Hodnocení

Velkolepá knihovna ve stylovém designu, která doladí každý prostor k dokonalosti, a to ať už se jedná o obývák, pracovnu či ložnici. Je jen na vás, čím ji vyplníte, jisté je jen to, že se stane středobodem domácnosti.

O značce:

TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru.
Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem.
Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnost k přírodě:

K výrobě jednotlivých kousků se využívá pouze obnovitelných zdrojů, a co se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí.
Kvalitu zajišťují certifikáty kvality, jako je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Knihovny rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest