Komoda s posuvnými dvířky z divokého dubu Kare Design Modern Line

35 999 

Kvalitní Komoda s posuvnými dvířky z divokého dubu Kare Design Modern Line od předního výrobce Kare Design ze skvělou cenu 35999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 882034 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Komoda s posuvnými dvířky z divokého dubu Kare Design Modern Line
Hodnocení

To, že komoda by měla být nedílnou součástí každého interiéru si uvědomují i němečtí designéři z Kare Design. Ti se ovšem místo obyčejného úložného prostoru rozhodli vytvořit jedinečný designový kousek, který bude vzpruhou každého interiéru.

Inspirujte se jejich prací a pořiďte si moderní komodu, ze které vyzařuje kvalita materiálů, nápadné detaily, jež prozáří celý interiér.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Komody rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest