Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup House Natural

6 899 

Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup House Natural
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup House Natural od předního výrobce Karup ze skvělou cenu 6899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Šatní a úložné skříně. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Popis

Popis

Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup House Natural
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Says Who a Karup, to je dvojka, u které je hned jasné, že kombinací jejich designu vznikne něco převratného a uchvacujícího. Studio Says Who, za kterým stojí dva bratři, vyznává tradiční hodnoty severského designu, ale snaží se je okořenit o nový přístup a inovace. Dánský Karup se zase umí na design koukat z pohledu praktické a variabilní stránky s ohledem na jednoduchost provedení. Spojením těchto chytrých hlav přeplněných designovými nápady vznikla i svéhlavá komoda House.
– Materiál: borovice
– Rozměry: 90 x 40 x 75 cm (výška x šířka x délka)
– Design: Says Who for Karup
– Montáž: nutno složit, součástí je návod. Neváhejte a nakupte Komoda se čtyřmi zásuvkami Karup House Natural, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Šatní a úložné skříně rozzáří vaši domácnost. Značka Karup dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Karup

Kategorie

Pin It on Pinterest