Korková podložka Lyon Béton Plus Cork

1 339 

Kvalitní Korková podložka Lyon Béton Plus Cork od předního výrobce Lyon Beton ze skvělou cenu 1199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 675428 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Korková podložka Lyon Béton Plus Cork
Hodnocení

Řada skladovacích modulů a podložek Lyon Béton Plus je tím pravým řešením pro všechny kreativce, kteří si touží navrhnout svůj vlastní systém uskladnění svých oblíbených věcí a věciček. Skladovací moduly lze použít jak samotné či je všelijak kombinovat a to samé platí i o korkových a porcelánových podložkách. Zapojte fantazii a hurá do toho!

Perfektně padne na skladovací modul Plus One.

Tip: Produkty Lyon Béton je možné umístit jak do interiéru, tak exteriéru, a to za předpokladu mírných klimatických podmínek.
Mimo sezónu je nutné nábytek chránit před vnějšími vlivy, ideálně jej skrýt na suché místo, před čímž by měl být vyčištěn a na vzduchu osušen. Pokud je mimo sezónu nábytek venku, je nutné jej přikrýt voděodolným, prodyšným přehozem ze 100% polyesteru.
Povrch je natřený neviditelným matným lakem, který jej chrání před skvrnami. Po čase navíc vypadá ještě lépe, získá totiž trochu patiny, stejně jako třeba kůže nebo dřevo. Pokud se objeví jakékoli póry, maličké prasklinky či barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je.

karup

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest