Rozkládací pohovka Karup Shin Sano Black

8 299 

Rozkládací pohovka Karup Shin Sano Black
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Rozkládací pohovka Karup Shin Sano Black od předního výrobce Karup ze skvělou cenu 8299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Rozkládací pohovky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 649944 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Rozkládací pohovka Karup Shin Sano Black
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Rozkládací pohovka Karup Shin Sano vás nadchne svým důvtipem a variabilitou. Kombinace japonského smyslu pro praktičnost a severského jednoduchého, ač okouzlujícího designu vám ušetří nejen spoustu prostoru v domě, ale také času. Tato pohovka je totiž sama o sobě matrací, ale ne jen tak ledajakou!

Je klenotem mezi nábytkem a hvězdou komfortu. Brzy zjistíte, že klasickou postel k životu vlastně ani nepotřebujete, protože tento šikovný kousek vašim nárokům na pohodlí plně vyhoví.. Neváhejte a nakupte Rozkládací pohovka Karup Shin Sano Black, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Rozkládací pohovky rozzáří vaši domácnost. Značka Karup dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Karup

Kategorie

Pin It on Pinterest