Růžová jednolůžková postel z borovicového dřeva Benlemi Single, 80 x 200 cm

8 749 

Kvalitní Růžová jednolůžková postel z borovicového dřeva Benlemi Single, 80 x 200 cm od předního výrobce Benlemi ze skvělou cenu 8499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 841968 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Růžová jednolůžková postel z borovicového dřeva Benlemi Single, 80 x 200 cm
Hodnocení

Minimalistický skandinávský design umocňuje robustní jednoduchá konstrukce z trvanlivého borovicového dřeva, která posteli zajišťuje stabilitu a dlouhověkost. S postelí vám domů navíc dorazí i bytelný rošt, takže ji už stačí jen doplnit o kvalitní matraci a každou noc si můžete nechat zdát ty nejkrásnější sny. Pořídit si můžete také 4 prodloužené nohy, díky kterým bude postel větší kus od země.

Postel Single si zkrátka oblíbí jak děti, tak dospělí ♥

DOPORUČUJEME
Pořiďte si i úložnou zásuvku Benlemi, do které můžete schovat povlečení, peřiny, či zimní oblečení. Navíc jí můžete využít jako přistýlku pro případné návštěvníky. Stačí do ní jen vložit matraci o potřebné velikosti a rázem máte o jednu postel navíc.

Nyní ji můžete zakoupit v praktickém setu se 4 vyvýšenými nohami, které pod postelí vytvoří potřebný prostor, do něhož zásuvku schováte.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest