Šedá barová židle Kare Design Lara

5 299 

Kvalitní Šedá barová židle Kare Design Lara od předního výrobce Kare Design ze skvělou cenu 5299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Židle a stoličky | Barové židle.

Přejít do eshopu

Katalogové číslo: 890844 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Popis

Šedá barová židle Kare Design Lara
Hodnocení

Mmm… kdo by si doma nepřál mít bar? Našli jste pro něj místo? Dokonalé! Pokud ale stále sháníte ty pravé, barové židle, které by se staly nejen místem pro vychutnání si skleničky Martini, ale i skvělým bytovým doplňkem, rozhodně sáhněte po tomto krásném kousku od Kare Design.

Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.

Kvalitní nábytek z kategorie Nábytek | Židle a stoličky | Barové židle rozzáří vaši domácnost.

Brand

Brand

Pin It on Pinterest