Šedá jídelní židle Fameg Christer

10 299 

Šedá jídelní židle Fameg Christer
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Šedá jídelní židle Fameg Christer od předního výrobce Fameg ze skvělou cenu 10299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 698810 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Šedá jídelní židle Fameg Christer
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Elegantní křeslo, jako by povstalo z románů Charlese Dickense nebo Ernesta Hemingwaye. Dýchá minulostí, ale zároveň se hodí i do moderních prostor a nestyděla by se za něj ani luxusní vídeňská kavárna. Obohaťte i vy váš domov křeslem, ze kterého nebudete chtít vstát.

Dědicové unikátní technologie ohýbání nábytku Fameg tvoří v duchu více než 130 let staré tradice, dbají na uchování uměleckého řemesla a na každičký drobný detail. Pod rukama jim tak vznikají kousky, které jsou po všech stránkách perfektní: nadčasově krásné, vysoce odolné a dlouhověké.. Neváhejte a nakupte Šedá jídelní židle Fameg Christer, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle rozzáří vaši domácnost. Značka Fameg dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fameg

Značka Fameg vám zaručí skvělé posezení, které bude krásné i na pohled. Společnost Fameg dodržuje tradiční postupy výroby a v jejich bohatém portfoliu najdete i zcela jedinečně ohýbaný nábytek, inspirovaný postupem velmi slavného Michaela Thoneta. Na každé židli vždy pracuje hned několik řemeslníků, kteří do ní vtisknou své vize, precizní zpracování, poctivé umělecké řemeslo a kus historie. Konečný výsledek posuďte sami. Tyhle židle jsou prostě jedinečné.

Výrobci

lednovy-vyprodej

Pin It on Pinterest