Světle šedá boxspring postel Revor Venezia, 200 x 200 cm

47 379 

Světle šedá boxspring postel Revor Venezia, 200 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Světle šedá boxspring postel Revor Venezia, 200 x 200 cm od předního výrobce Revor ze skvělou cenu 47379 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 756122 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Světle šedá boxspring postel Revor Venezia, 200 x 200 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Nespěte jako princezna na hrášku! Boxspring postel od značky Revor vám zajistí nejen ty nejsladší sny, ale především neopakovatelnou dávku komfortu, který potěší vaše záda.

Postel se skládá z konstrukce, čela, nohou a úžasně pohodlné matrace. Je vyrobena v Evropě.

Matrace se pyšní velkým množstvím pružin (300 pružin/m²), z nichž každá pracuje nezávisle na ostatních a reaguje pouze na tlak, který je na ni přímo vyvíjen, díky čemuž poskytuje matrace spoustu podpory a komfortu.

Matrace byla vyvinuta ve spolupráci s předními ergoterapeuty, takže si můžete být jisti, že rovnoměrně rozloží vaši váhu a umožní to, že se vám matrace naprosto přizpůsobí a uvolní tlak na váš krk, ramena, záda a boky. Vysoce odolná pěna uvnitř matrace vám pak nabídne optimální pozici na spaní.

Ráno se tak vzbudíte plni energie, připraveni dobýt svět!

Co jsou boxspring postele?

Po každém náročném dni je třeba si zaslouženě odpočinout a kvalitní spánek je tím nejlepším, co si můžete dopřát. A přesně v tomhle jsou boxspring postele mistry! Není tedy divu, že jejich popularita stoupá nejen u našich západních sousedů, ale také u nás.

Jedná se o luxusní lůžka s vyšší výškou lehací plochy (díky čemuž je snadnější z postele vstát).

To, co však boxspring postele dělá výjimečnými, je především jejich konstrukce. Navrchu je prvotřídní vrchní matrace, které se říká také topper. Ta je měkká a pružná. Následuje nosná matrace s taštičkovými pružinami, které vašemu tělu dopřejí bezkonkurenční podporu. A nesmíme zapomenout ani na spodní matraci, která se může pochlubit vrstvou pružin Bonnell, které se přizpůsobí tlaku vašeho těla.

Boxspring postele Revor jsou díky své kvalitě, prvotřídním vlastnostem a nadčasovému designu investicí na celý život. . Neváhejte a nakupte Světle šedá boxspring postel Revor Venezia, 200 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Dvoulůžkové postele rozzáří vaši domácnost. Značka Revor dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Revor

Značka Revor přináší postele a matrace, které vám dopřejí po každém náročném dni skvělý odpočinek a dopřejí vám kvalitní spánek, který vás dokonale zregeneruje. Luxusní lůžka mají vyšší výškou lehací plochy a díky tomu je snadnější z této postele vstát. Jejich výjimečná konstrukce, prvotřídní provedení a povrch matrace vás dokonale nadchne. Vašemu tělu dopřejí bezkonkurenční podporu. Díky vysoké kvalitě, prvotřídním vlastnostem a nadčasovému designu si je opravdu zamilujete.

Výrobci

Nákupy Ona Dnes jsou tu! Neváhejte a ušetřete až 80 % ve vybraných obchodech. Akce platí od 15. 10. - 21. 10. 2018 do půlnoci.Zobrazit slevy
+
nakupy ona dnes 2018

Pin It on Pinterest