Zahradní stůl Fameg Tove

9 999 

Zahradní stůl Fameg Tove
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Zahradní stůl Fameg Tove od předního výrobce Fameg ze skvělou cenu 9999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Venkovní nábytek | Venkovní stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 698922 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Zahradní stůl Fameg Tove
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Zahradní stůl z dřeva akácie poskytne dostatek prostoru pro vaše jídlo, které si chcete vychutnat venku. Ať už sami, s přáteli nebo s rodinou. Spolehnout se můžete na více než 130leté zkušenosti firmy Fameg, která vyrábí především legendární ohýbaný nábytek.. Neváhejte a nakupte Zahradní stůl Fameg Tove, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Venkovní nábytek | Venkovní stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Fameg dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fameg

Značka Fameg vám zaručí skvělé posezení, které bude krásné i na pohled. Společnost Fameg dodržuje tradiční postupy výroby a v jejich bohatém portfoliu najdete i zcela jedinečně ohýbaný nábytek, inspirovaný postupem velmi slavného Michaela Thoneta. Na každé židli vždy pracuje hned několik řemeslníků, kteří do ní vtisknou své vize, precizní zpracování, poctivé umělecké řemeslo a kus historie. Konečný výsledek posuďte sami. Tyhle židle jsou prostě jedinečné.

Výrobci

Pin It on Pinterest