Náhrdelník stříbrné barvy Guess Heart Locker

1 989 

Náhrdelník stříbrné barvy Guess Heart Locker
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Náhrdelník stříbrné barvy Guess Heart Locker od předního výrobce Guess ze skvělou cenu 1989 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Móda a styl | Šperky a hodinky | Náhrdelníky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 321620 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Náhrdelník stříbrné barvy Guess Heart Locker
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Když se v 80. letech objevila značka Guess, byla pro všechny jako zjevení.

Do té doby totiž módní průmysl ovládala jen nuda. Bratři Marcianové dokázali do značky Guess promítnout svůj francouzský původ i nespoutanost amerického západu, a vytvořit tak módní ikonu, kterou zná celý svět. Co vy, přidáte se do klubu fajnšmekrů, co si umí obléknout šperk, který je ikonický?. Neváhejte a nakupte Náhrdelník stříbrné barvy Guess Heart Locker, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Móda a styl | Šperky a hodinky | Náhrdelníky rozzáří vaši domácnost. Značka Guess dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Guess

Značka Guess je módní ikonou, která je známá po celém světě. Její oblečení, stylové doplňky, kabelky a šperky jsou prostě nezaměnitelné. Tuto značku založili v 80. letech bratři Marcianové a podařilo se jim nabourat nudu typickou pro tehdejší dobu. To se jim ostatně daří dodnes. Od té doby se značka Guess stala úžasným módním kultem, který má čestné místo i v mnohých šatnících celebrit. Do značky Guess se podařilo promítnout francouzský původ i nezkrotnost amerického západu.

Výrobci

Pin It on Pinterest