Nástěnná cedule PosterPlate Star Wars Pilots – Captain Solo

779 

Kvalitní Nástěnná cedule PosterPlate Star Wars Pilots – Captain Solo od předního výrobce PosterPlate ze skvělou cenu 779 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Obrazy, rámy a tabule. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 707044 Kategorie: ,

Popis

Popis

Všichni fanoušci Star Wars pozor! Tahle nástěnná cedule je plná síly přenést váš pokoj doprostřed dění hvězdného dobrodružství.

Jak je cedule vyrobena a jak ji pověsit?
Plechové cedule PosterPlate jsou opravdovým unikátem. Samotný motiv je sítotiskem přenesen na kovovou desku o tloušťce 0,5 mm. Každé ceduli je věnována nadstandardní péče, kterou dokládají i vlastnoruční podpisy mistra produkce na zadní straně.

Cedule se může pochlubit vysokou odolností vůči vodě a dlouhou životností. Její pověšení na zeď vám nezabere více jak 20 vteřin. K balení dostanete magnet, který nalepíte na zeď, a ceduli k ní připevníte. Hotovo!. Neváhejte a nakupte Nástěnná cedule PosterPlate Star Wars Pilots – Captain Solo, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Obrazy, rámy a tabule rozzáří vaši domácnost. Značka PosterPlate dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

PosterPlate

Značka PosterPlate přináší plechové cedule, které jsou opravdovým unikátem. Veškeré motivy jsou sítotiskem přeneseny na kovovou desku v tloušťce 0,5 mm. Každé plechové ceduli je věnována velmi nadstandardní péče doložená vlastnoručními podpisy mistra produkce na zadní straně každé z nich. Jsou vysoce odolné vůči vodě a mají dlouhou životnost. Magnet nalepíte na zeď a ceduli připevníte. Vybírat si můžete s mnoha motivů, které oživí každou místnost.

Výrobci