Nástěnná dětská samolepka Dekornik Fox in a Circle, ø 150 cm

Nástěnná samolepka je šikovným a nenáročným řešením, jak dodat fádním bílým stěnám designovou vzpruhu. Značka Dekornik... více informací »
Nástěnná dětská samolepka Dekornik Fox in a
Značka: Dekornik
2 790 Kč
Ověřit dostupnost »
Nástěnná samolepka je šikovným a nenáročným řešením, jak dodat fádním bílým stěnám designovou vzpruhu. Značka Dekornik...

Nástěnná samolepka je šikovným a nenáročným řešením, jak dodat fádním bílým stěnám designovou vzpruhu. Značka Dekornik při navrhování nemyslí pouze na dospělé, mezi širokým výběrem motivů najdete to pravé i při dekorování dětského pokojíku.

Samolepky jsou zalaminované, a proto je lze v případě ušpinění snadno očistit navlhčeným hadříkem. Bez obav se tak hodí i na místa, kterých se vaše batole často dotýká.

Upozornění: Samolepka se skládá ze dvou částí, které byste měli nalepit na zeď tak, aby na sebe navazovaly.

Poznámka: Používejte pouze na suchou stěnu. Pokud v nedávné době došlo k jejímu vymalování, vyčkejte minimálně 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Tento neodolatelný produkt Nástěnná dětská samolepka Dekornik Fox in a Circle, ø 150 cm naleznete lehce tu zařazený v kategorii dětské samolepky na zeď. Nyní najdete vyjímečné produkty z této známé sekce za skvělou cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více kvalitních produktů od výrobce Dekornik. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Nástěnná dětská samolepka Dekornik Fox in a od spolehlivého výrobce Dekornik můžete získat v naší online nabídce pořád výhodně! Výhodně za skvělou cenu 2 790 Kč.