Nástěnná police z dubového dřeva s 2 šedými zásuvkami HARTÔ Suzon

9 999 

Nástěnná police z dubového dřeva s 2 šedými zásuvkami HARTÔ Suzon
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Nástěnná police z dubového dřeva s 2 šedými zásuvkami HARTÔ Suzon od předního výrobce HARTÔ ze skvělou cenu 9999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1066616 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Nástěnná police z dubového dřeva s 2 šedými zásuvkami HARTÔ Suzon
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Jak elegantně vyřešit úložné prostory v domácnosti? Francouzská značka HARTÔ má celou řadu svěžích nápadů, které propojují moderní design s nádechem retro nostalgie. Hravé nápady v v prvotřídním dřevěném zpracování? To je neodolatelná kombinace.

Francouzský design má ve světě zvučné jméno už léta a značka Harto se rozhodně řadí k těm, které jeho slávu velebí v tom nejlepším slova smyslu. Spojuje svěží nápady a produkci stavěnou na bohatých zkušenostech. Mladí návrháři spolupracují s týmem ostřílených výrobců a distributorů a společně vytváří kousky, které se stanou estetickou i funkční dominantou interiéru. Používají výhradně kvalitní materiály, proto se na jejich výrobky můžete opravdu spolehnout.. Neváhejte a nakupte Nástěnná police z dubového dřeva s 2 šedými zásuvkami HARTÔ Suzon, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police rozzáří vaši domácnost. Značka HARTÔ dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

HARTÔ

Francouzská designérská značka HARTÔ nechává vyniknout mnoha mladým talentovaným návrhářům a v jejich výtvorech je to vidět. Nábytek, bytové doplňky a dekorace mají vždy zajímavý nápad a design. Spojení svěžích nápadů, kvalitního provedení, prvotřídních materiálů a produkce postavená na bohatých zkušenostech této značky pomáhá vytvářet zcela jedinečné kousky, které se stanou krásnou, vysoce estetickou a současně i funkční dominantou každého interiéru.

Výrobci