Nástěnné/stropní světlo Evergreen Lights Crido Four Point White

3 539 

Kvalitní Nástěnné/stropní světlo Evergreen Lights Crido Four Point White od předního výrobce Evergreen Lights ze skvělou cenu 3539 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Stropní svítidla a stínidla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 208259 Kategorie: ,

Popis

Popis

Světlo, to je počátek všeho. Života, atmosféry i naší nálady!

A tak ho rozhodně nepodceňujte a vyberte si takové, které bude vaší srdcovkou i za několik let. Takové, které svou září vytvoří opravdový pocit domova. Ano, vyberte si světlo značky Festival Of Lights!
– Rozměry: 29 x 29 x 14,5 cm (d x v x h)
– Zdroj: 4x GU10 28W (žárovky jsou součástí balení)
– Materiál: pochromovaný kov. Neváhejte a nakupte Nástěnné/stropní světlo Evergreen Lights Crido Four Point White, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Stropní svítidla a stínidla rozzáří vaši domácnost. Značka Evergreen Lights dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Evergreen Lights

Značka Evergreen Lights přináší designová svítidla, která se hodí snad kamkoli a v každém pokoji udělají neskutečnou parádu. Lustry či lampy značky Evergreen Lights dbají na striktní dodržení linií minimalismu, s vysoce elegantní úpravou, která na první pohled působí velmi příjemně. Svítidla se hodí zejména jako hlavní osvětlení pokoje, protože musí být prostě vidět. Na začátku všeho bylo světlo a hra světla a stínu má obrovské kouzlo. Na osvětlení prostotu prostě záleží.

Výrobci