Nástěnné zrcadlo v černém rámu Design Twist Northam

4 699 

Nástěnné zrcadlo v černém rámu Design Twist Northam
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Nástěnné zrcadlo v černém rámu Design Twist Northam od předního výrobce Design Twist ze skvělou cenu 4699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Zrcadla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1011856 Kategorie: ,

Popis

Popis

Nástěnné zrcadlo v černém rámu Design Twist Northam
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je v zemi zdejší nejkrásnější?

Opravdu chcete znát odpověď? Jasně, že jste to vy. Krásný domov přece sluší každému. Tak ho dolaďte třeba tímhle kouskem od Design Twist.

O značce:

Design Twist je mladá dynamická značka z Itálie. Jejich vášeň pro design a funkční řešení nábytku je vidět v každém jejich kousku. Kromě estetické funkce klade velký důraz na funkci. Často tak mezi jejich kousky najdete nejrůznější vychytávky, které vám usnadní každodenní úkony.. Neváhejte a nakupte Nástěnné zrcadlo v černém rámu Design Twist Northam, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Zrcadla rozzáří vaši domácnost. Značka Design Twist dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Design Twist

Italská značka Design Twist přináší vysoce působivé, vzdušné a střídmé bytové doplňky a drobný nábytek. Neuvěřitelně inspirativní kousky najdete v kolekci Design Twist. Jejich vysoce inovativní řešení je vždy dokonale funkční a ve své jednoduchosti nesmírně krásné. Dejte svému interiéru nádech minimalismu a moderní punc originality. Nejrůznější doplňky a vychytávky do bytu či domu vám usnadní každodenní úkony a současně potěší vaše oko.

Výrobci

Pin It on Pinterest