Nástěnný sušák na prádlo Colombo New Scal Saliestendi

899 

Kvalitní Nástěnný sušák na prádlo Colombo New Scal Saliestendi od předního výrobce Colombo New Scal ze skvělou cenu 899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Úklid | Pomůcky pro úklid. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 175821 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Při sušení prádla je každý centimetr navíc dobrý, zvláště, pokud bydlíte v menší domácnosti. A tak si pořiďte chytrý sušák, který je vymyšlený tak, aby vám ušetřil co nejvíce místa a zároveň zabezpečil správné sušení prádla. Nástěnný sušák je ideální na balkon, kde si každou z částí můžete přivrtat na jednu stranu a mít tak hromadu místa na prádlo.
– Materiál: kov a plast
– Rozměry: 142 x 10 x 5,5 cm (d x š x v)
– Hmotnost: 2,7 kg. Neváhejte a nakupte Nástěnný sušák na prádlo Colombo New Scal Saliestendi, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Úklid | Pomůcky pro úklid rozzáří vaši domácnost. Značka Colombo New Scal dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Colombo New Scal

Značka Colombo New Scal přináší skvělé pomůcky do domácnosti a spoustu bytových doplňků. Může jít o schůdky, skládací žebříky, různé typy sušáků na prádlo či žehlicí prkna, se kterými bude žehlení hned snesitelnější. Zabere týdně dost času a nelze jej nijak odložit. Žehlicí prkna značky Colombo jsou navržena tak, aby byla praktická, funkční i se zajímavým designem. Pořiďte si skvělé pomocníky do vaší domácnosti.

Výrobci