Němý sluha Tomasucci Carlotta

1 999 

Kvalitní Němý sluha Tomasucci Carlotta od předního výrobce Tomasucci ze skvělou cenu 1999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Věšáky, háčky a stojany. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 730958 Kategorie: ,

Popis

Popis

Košile, sako a elegantní kalhoty – to je váš každodenní pracovní outfit? Že je námaha ho každý den skládat do skříně, a přehazovat jej na noc přes židli tané není zrovna ideální?

Pomůže němý sluha značky Tomasucci! Přes noc vám váš kostým pohlídá, nezmačká a ráno vám jej podá, abyste mohli s úsměvem vykročit do nového pracovního dne!. Neváhejte a nakupte Němý sluha Tomasucci Carlotta, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Věšáky, háčky a stojany rozzáří vaši domácnost. Značka Tomasucci dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Tomasucci

Netradiční italská značka Tomasucci je jedinečným výrobcem nábytku a bytových doplňků. Proslulý a výjimečný italský design je plný elegance a unikátnosti. Značka Tomasucci a jeho designéři se snaží o výrobu dekorativních a účelových výrobků a doopravdy se jim to daří. Výsledky jsou prostě neuvěřitelné. Tento design je prostě neuvěřitelný. Osobní váha, stojan na papír i ručníky, barová stoličky a vrškem od limonády i koš na recyklovaný odpad má prvotřídní vzhled.

Výrobci