Nízká koupelnová skříňka s košem Tilen

Nízká koupelnová skříňka s - Šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 92 cm. Koupelnová skříňka nízká se zásuvkou, policemi a košem na prádlo.... více informací »
Nízká koupelnová skříňka s
Značka: Dona shop
2 799 Kč
Ověřit dostupnost »
Nízká koupelnová skříňka s - Šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 92 cm. Koupelnová skříňka nízká se zásuvkou, policemi a košem na prádlo....

Nízká koupelnová skříňka s – Šířka 60 cm, hloubka 30 cm, výška 92 cm. Koupelnová skříňka nízká se zásuvkou, policemi a košem na prádlo. Velký výběr variant dekoru dřeva. Nožičky v nabídce ve dvou barvách.

Další vlastnosti: Typ spodní. Materiál lamino. Počet dvířek 2 dvířka. Orientace levostranné. Ozdobný pásek bez pásku. Šířka 60 cm. Výška 92 cm. Hloubka 30 cm. Počet zásuvek 1 zásuvka. Koš na prádlo s košem na prádlo. Stav zboží při dodání v demontu. Osvětlení bez osvětlení. Umyvadlo bez umyvadla. Barva bílá;šedá. Dekor bříza;buk;calvados;dub bílý monako;dub canyon;dub lancelot;dub san marino;dub sonoma;dub tabák;olše;ořech ecco;ořech tmavý;wenge. Místnost koupelna. . . . .

Kvalitní a levný kus Nízká koupelnová skříňka s od oblíbené značky Dona shop jednoduše můžete najít u nás právě extra výhodně. Právě nyní za 2 799 Kč.