FURNI

Nízká vitrína abuela – dub artisan/šedá

Exkluzivní výrobek Nízká vitrína abuela - dub FI snadno najdete právě nyní na našich stránkách za akční cenu. Nyní získáte od 7 136 Kč.
Nízká vitrína abuela - dub
Do obchodu »
Značka: FI
7 136
Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

Vitrína nabízí úložný prostor ve 2 dvířky krytých skříňkách. Skříňka s plnými dvířky ukrývá 2 vnitřní police. Druhá skříňka má prosklená dvířka a uvnitř obsahuje 1 dřevěnou polici a 1 skleněnou polici. Celá vitrína je nesena nízkými nožkami. Na šedém povrchu je nalepeno sklo, které utváří lesk nábytku, ale také prakticky zvyšuje odolnost proti oděru a běžnému opotřebení. K této vitríně je možné dokoupit osvětlení police či vnitřní osvětlení, oboje naleznete níže v souvisejích produktech.

 

Rozměry nízké vitríny Abuela jsou 89,5x116x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.