FURNI

Nízká vitrína s kompletním osvětlením abuela – dub artisan/šedá

Tento diskontní produkt Nízká vitrína s kompletním osvětlením abuela - FI snadno získáte v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za 9 216 Kč.
Nízká vitrína s kompletním osvětlením abuela -
Do obchodu »
Značka: FI
9 216
Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

Vitrína nabízí úložný prostor ve 2 dvířky krytých skříňkách. Skříňka s plnými dvířky ukrývá 2 vnitřní police. Druhá skříňka má prosklená dvířka a uvnitř obsahuje 1 dřevěnou polici a 1 skleněnou polici. Vnitřní prostor se skleněnými policemi je osvětlen vnitřním osvětlením i osvětlením police. Osvícení oceníte především večer, kdy dokáže vytvořit přijemnou atmosféru a zároveň dá vyniknout věcem uloženým na policích. Celá vitrína je nesena nízkými nožkami. Na šedém povrchu je nalepeno sklo, které utváří lesk nábytku, ale také prakticky zvyšuje odolnost proti oděru a běžnému opotřebení.

 

Rozměry nízké vitríny Abuela jsou 89,5x116x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.