FURNI

Nízká vitrína s vnitřním osvětlením abuela – dub artisan/šedá

Velmi žádaný produkt Nízká vitrína s vnitřním osvětlením abuela - dub FI můžete nakoupit tady a teď právě za výborné peníze! Cenově vychází na 8 221 Kč.
Nízká vitrína s vnitřním osvětlením abuela - dub
Do obchodu »
Značka: FI
8 221
Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou.

 

Vitrína nabízí úložný prostor ve 2 dvířky krytých skříňkách. Skříňka s plnými dvířky ukrývá 2 vnitřní police. Druhá skříňka má prosklená dvířka a uvnitř obsahuje 1 dřevěnou polici a 1 skleněnou polici. Vnitřní prostor se skleněnými policemi je osvětlen LED osvětlením. Osvícení oceníte především večer, kdy dokáže vytvořit přijemnou atmosféru a zároveň dá vyniknout věcem uloženým na policích. Celá vitrína je nesena nízkými nožkami. Na šedém povrchu je nalepeno sklo, které utváří lesk nábytku, ale také prakticky zvyšuje odolnost proti oděru a běžnému opotřebení.

 

Rozměry nízké vitríny Abuela jsou 89,5x116x40cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.