Nízký botník hagop – ořech pacifik/béžová

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí... více informací »
Nízký botník hagop -
Značka: JL
4 272 Kč6 103 Kč Sleva -30%
Ověřit dostupnost »
Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí...

Kolekce Hagop vás nadchne svým jednoduchým čistým designem. Kombinace dekoru ořechu pacifik s vysoce lesklým nátěrem v béžové barvě působí přirozeně, zemitě a přímo vybízí k doplnění zelenou barvou v podobě rostlin. Praktický účel jednotlivých prvku je jasný na první pohled, rafinovanost a různorodost úložných prostor poskytne úschovu pro vaše oblečení, obuv i další potřebné věci. Na nábytku je aplikován vysoce lesklý UV lak, který je až 4x odolnější vůči vnějšímu poškození či otěru oproti standartnímu laku. Panty a pojezdy jsou opatřeny systémem soft-close, jenž zajištuje pomalé a tiché dovírání dvířek a zásuvek, tím je každodenní požívání šetrnější a životnost výrobku delší. Ohýbané chromové rukojeti s aplikací v dekoru dřeva slouží jako dekorativní prvek s praktickou funkcí pro snadnou manipulaci. Uvnitř nábytku se nachází kvalitní kování Hettich německé výroby, které zajišťuje pevnost a stabilitu výrobků. Celkové provedení nábytku bylo vytvořeno tak, aby jeho služba vydržela co nejdéle, při výrobě byl kladen důraz na kvalitní zpracování pro vytvoření poctivého kusu nábytku.

 

 

Nízký botník Hagop složen z korpusu z lamina v dekoru ořechu pacifik a dvířek z MDF desky pokryté UV lakem ve vysokém lesku v béžové barvě. Dvířka se vyklápějí především díky plynové pružině a díky přívětivě tvarované úchytce je manipulace velmi snadná. Uvnitř botníku se nalézá 1 police, která vnitřní prostor horizontálně rozděluje na dvě jednotlivé přihrádky. Na horní desce botníku je umístěn čalouněný sedák pro pohodlnější sezení při přezouvání.

 

 

Rozměry nízkého botníku Hagop jsou 70x48x36cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Hagop naleznete níže v souvisejících produktech.
Tento kvalitní a žádaný kus Nízký botník hagop – ořech pacifik/béžová máte možnost najít již dnes tady a teď na našem webu v populární sekci botníky do malé předsíně! Připravili jsme unikátní produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! Přední dodavatel JL dlouhodobě dodává prvotřídní výrobky. Podívejte se sami! To však není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další zboží od výrobce JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Nízký botník hagop - JL máte možnost pořídit právě zde až neuvěřitelně levně. Nyní můžete mít za 4 272 Kč.