Noční stolek alegria – borovice/multicolor

Noční stolek Alegria se 2 zásuvkami nesmí chybět u žádné postele. Vytvoří požadovaný prostor pro uložení kapesníčků či rozečtené knihy... více informací »
Noční stolek alegria -
Značka: JL
3 130 Kč4 471 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Noční stolek Alegria se 2 zásuvkami nesmí chybět u žádné postele. Vytvoří požadovaný prostor pro uložení kapesníčků či rozečtené knihy...

Noční stolek Alegria se 2 zásuvkami nesmí chybět u žádné postele. Vytvoří požadovaný prostor pro uložení kapesníčků či rozečtené knihy v prostorných zásuvkách, horní desku pak snadno doplní praktická lampa dle vašeho výběru. Korpus je vyroben z lamina v dekoru polární borovice o tloušťce 1,8cm a 1,6cm. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je jejich barevnost, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Celý stolek je nesen nastavitelnými nožkami umožňujícími případné vyrovnání vad na podlaze.

 

 

Rozměry nočního stolku Alegria jsou 44x39x46cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.Diskontní produkt je k dostání právě teď tady u nás umístěný v rubrice moderní noční stolky! Nyní můžete získat nové produkty z naší rubriky ve výprodejové akci! Přední dodavatel JL má ve stále nabídkce prvotřídní produkty U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé kousky od dodavatele JL. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový produkt Noční stolek alegria - JL lze získat zde teď za výhodné peníze. Aktuálně v akci za 3 130 Kč.