Obraz na plátně Marmont Hill Sunny Beach, 61 x 41 cm

1 969 

Kvalitní Obraz na plátně Marmont Hill Sunny Beach, 61 x 41 cm od předního výrobce Marmont Hill ze skvělou cenu 1969 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dekorace | Obrazy, rámy a tabule. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1078818 Kategorie: ,

Popis

Popis

Jsou galerie s uměním váš druhý domov? Pořiďte si nějaký kousek i do vašeho skutečného domova a uvidíte, že váš interiér prokoukne. A to na dlouho – kousky od Marmont Hill jsou tištěny pomocí speciálního kvalitního tisku na plátno, a tak jejich barvy neblednou a můžete se jimi těšit dlouhá léta.. Neváhejte a nakupte Obraz na plátně Marmont Hill Sunny Beach, 61 x 41 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dekorace | Obrazy, rámy a tabule rozzáří vaši domácnost. Značka Marmont Hill dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Marmont Hill

Značka Marmont Hill sdružuje kolektiv umělců, kteří vytvářejí originální umělecká díla, která jsou  vtisknuta do různých materiálů. Tvůrci se inspirují životem, lidmi městy, stavbami, přírodou i věcmi.  Každý kousek je ručně vyrobená originalita plná lásky a neskutečného kouzla. Úžasné obrazy na plátně či dřevě neskutečně přemění každou místnost v jakémkoliv interiéru a dodají mu neskutečně nadčasový styl. Dejte vašim příbytkům novou tvář.

Výrobci