FURNI

Obývací sestava s osvětlením abuela – dub artisan/šedá

Unikátní a oblíbený produkt Obývací sestava s osvětlením abuela - dub FI jednoduše seženete momentálně na webu výhodně. Nabídka již od 31 897 Kč.
Obývací sestava s osvětlením
Do obchodu »
Značka: FI
31 897
Popis produktu

Kolekce Abuela se vyznačuje současným moderním designem s jasnými geometrickými liniemi. Kombinace dřevěného dekoru dubu artisan a grafitově šedé barvy vyjadřují jednoduchochost a čistotu, avšak právě díky dřevu teplo domova. Na čelních stranách jednotlivých kousků nábytku je umístěno sklo vytvářející neotřelý lesk povrchu. Elegance a sofistikovanost tohoto nábytku z něj činí jasnou volbu pro vybavení jídelny a obývacího pokoje bytu, který jde s dobou. Prostory nábytku se skleněnými policemi jsou osvětleny vnitřním LED osvětlením i osvětlením polic. Osvícení oceníte především večer, kdy dokáže vytvořit přijemnou atmosféru a zároveň dá vyniknout věcem uloženým na policích.

 

TV stolek bude oporou pro vaši televizi a zároveň úložným prostorem pro případné televizní příslušenství. Stolek obsahuje 1 otevřenou přihrádku rozdělenou 2 policemi a 1 dvířky krytou skříňku a 3 zásuvky. Přihrádky jsou přizpůsobeny pro audiovizuální zařízení tím, že mají otvory v zadní straně na protažení případných kabelů. Zásuvky na straně stolku se perfekteně hodí pro uložení drobného příslušenství k televizi. Celý stolek je umístěn na nízkých nožkách.

 

Vitrína nabízí úložný prostor ve 2 dvířky krytých skříňkách. Skříňka s plnými dvířky ukrývá 2 vnitřní police. Druhá skříňka má prosklená dvířka a uvnitř obsahuje 1 dřevěnou polici a 1 skleněnou polici. Celá vitrína je nesena nízkými nožkami. Na šedém povrchu je nalepeno sklo, které utváří lesk nábytku, ale také prakticky zvyšuje odolnost proti oděru a běžnému opotřebení.

 

Závěsná police poskytne dostate místa pro vaše knihy či dekorace. Snadno doplní ostatní kusy nábytku z kolekce Abuela a nabídne využití prostoru na stěně, ať už v obývacím pokoji nebo kterékoli jiné místnosti.

 

Vitrína nabízí úložný prostor ve 2 dvířky krytých skříňkách. Skříňka s plnými dvířky ukrývá 1 vnitřní polici. Druhá skříňka má prosklená dvířka a uvnitř obsahuje 1 dřevěnou polici a 1 skleněnou polici. Celá vitrína je nesena nízkými nožkami. Na šedém povrchu je nalepeno sklo, které utváří lesk nábytku, ale také prakticky zvyšuje odolnost proti oděru a běžnému opotřebení. 

 

Sestava obsahuje:

TV stolek 175 Abuela – 175,5x65x40cm (š, v, h)
Vysoká vitrína Abuela – 60,5x193x40cm
Nízká vitrína Abuela – 89,5x116x40cm (š, v, h)
Police Abuela – 150x24x19,5cm (š, v, h)
3x LED osvětlení RA2 k proskleným policím
3x Jednobodové osvětlení k dřevěným policím

 

Veškeré produkty z kolekce Abuela najdete níže v souvisjících produktech.