Oranžová samonafukovací karimatka Cattara

699 

Oranžová samonafukovací karimatka Cattara
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Oranžová samonafukovací karimatka Cattara od předního výrobce Cattara ze skvělou cenu 699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Na grilování a pikniky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1064758 Kategorie: ,

Popis

Popis

Oranžová samonafukovací karimatka Cattara
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Plánujete dobrodružství v přírodě s přáteli nebo rodinou? Nezapomeňte na praktické kousky od značky Cattara jako jsou karimatky, stany a spacáky – ty se na žádné podobné výpravě rozhodně neztratí.

O značce:
Česká značka Cattara je parta nadšenců do kempování, rybaření a přírody celkově. Myšlenkou této party bylo obohacení českého trhu novou značkou, která by přinášela řadu kempingových a outdoorových výrobků. Vznik se datuje od roku 2016, a od té doby dělá radost všem milovníkům dobrodružství a volnočasových aktivit.. Neváhejte a nakupte Oranžová samonafukovací karimatka Cattara, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Na grilování a pikniky rozzáří vaši domácnost. Značka Cattara dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Cattara

Česká značka Cattara je úžasná parta nadšenců milujících kempování, rybaření a přírody. Jejich myšlenkou byla touha o obohacení českého trhu o novou značkou, která přinese celou řadu kempingových a outdoorových výrobků, jako jsou nože, lampy, vařiče, batohy, karimatky, stany či spacáky. Česká značka Cattara vznikla v roce 2016 a od té doby dělá radost všem nadšencům milujícím dobrodružství a volnočasové aktivity v přírodě.

Výrobci