Oranžový nástěnná police MEME Design Flap, délka 60 cm

5 199 

Oranžový nástěnná police MEME Design Flap, délka 60 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Oranžový nástěnná police MEME Design Flap, délka 60 cm od předního výrobce MEME Design ze skvělou cenu 5199 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 971198 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Oranžový nástěnná police MEME Design Flap, délka 60 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Police Flap hraje na kombinaci příjemné barvy, praktičnosti a ojedinělého designu. Celá police je navíc vyrobena z kovu, který
je oblíbený také pro své vlastnosti:

⦁ neotřelý a moderní vzhled
⦁ lehká kovová konstrukce
⦁ snadná manipulace
⦁ odolnost a snadná péče
⦁ hravost barev

Italská značka MEME Design přichází s kousky, které boří předsudky o nábytku tak, jak ho známe. Dojde nám tak velikost síly, která se skrývá v jednoduchosti.. Neváhejte a nakupte Oranžový nástěnná police MEME Design Flap, délka 60 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Knihovny a úložné prostory | Police rozzáří vaši domácnost. Značka MEME Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

MEME Design

Výjimečná italská značka MEME Design přichází s neuvěřitelnými kousky nábytku, které naprosto boří veškeré předsudky o vzhledu nábytku. Síla se skrývá v jednoduchosti. Toto pro značku MEME Design platí v plné míře. Značka MEME Design přináší neuvěřitelně snadné linie a barevnou vzpruhu zasazenou do podoby kovového nábytku. Úžasné doplňky oceníte i v každodenním životě. Úžasný design nemohl vzniknout a ni být vyrobeno nikde jinde, než přímo pod rukama mistrů v proslulé Itálii.

Výrobci

lednovy-vyprodej-87

Pin It on Pinterest