24dílný set tyrkysových příborů v úložném boxu Jean Dubost Trully Jean Dubost

24dílný set tyrkysových příborů v úložném boxu Jean Dubost Trully

2399 Kč

24dílný set tyrkysových příborů v úložném boxu Jean Dubost Trully co nám vyrábí Jean Dubost - toto zboží si můžete nechat poslat s neuvěřitelnou slevou za 2899 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pět set korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: AF193022179
Do obchodu

Popis

Jean Dubost

Jean Dubost pokračuje v rodinné tradici a vytváří jen ty nejkvalitnější produkty určené k servírování. Krásný dárek nebo nové vybavení, které vaší domácnosti chybělo! Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování. Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly. - Materiál: ABS, nerezová ocel - Mikrovlnná trouba: ne - Informace: vhodné k mytí v myčce nádobí - Sada: 24 ks - Rozměry: délka nože 23 cm, šířka 1,2 mm, vidlička/lžíce 21 cm, šířka 1,5 mm, lžička 15 cm

Více o produktu: 24dílný set tyrkysových příborů v úložném boxu Jean Dubost Trully

  • Název: 24dílný set tyrkysových příborů v úložném boxu Jean Dubost Trully
  • Cena: 2899 Kč
  • Výrobce: Jean Dubost
  • Doba doručení: 2
Značka Jean Dubost nese jméno člověka, který vyrostl v rodině, která vytyčila historický mezník ve výrobě exklusivních příborů a nožů. Značka je už od roku 1920 synonymem pro vysokou kvalitu ostrosti a stylového stolování. Rodinná továrna jde stále kupředu, je neustále vybavována nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování svých produktů. Toto řemeslo je nepřekonatelné a některé procesy jsou ponechány ruční výrobě. Vsaďte na desighn a kvalitu.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
24dílný set tyrkysových příborů v úložném boxu Jean Dubost Trully Jean Dubost

24dílný set tyrkysových příborů v úložném boxu Jean Dubost Trully

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce