Bambusová děrovaná vařečka Bambum Caprino Bambum

Bambusová děrovaná vařečka Bambum Caprino

279 Kč

Bambusová děrovaná vařečka Bambum Caprino originální od labelu Bambum - tento artikl nepropásněte téměř zdarma za 279 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálně tisíc pět set a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: AF193053658
Do obchodu

Popis

Bambum

Bambus je odolný, lehký, antibakteriální a především svým způsobem ekologický. Než doroste do plné síly, trvá mu to totiž okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. A tak není divu, že se značka Bambum rozhodla dát tomuto materiálu podobu kuchyňských pomocníků a udělat tak každou domácnost po celém světě více ekologicky smýšlející. - Rozměry: 40 x 7 cm (délka x šířka) - Hmotnost: 50 g - Péče a údržba: doporučujeme mýt v ruce - Vlastnosti: antibakteriální, odolné

Více o produktu: Bambusová děrovaná vařečka Bambum Caprino

  • Název: Bambusová děrovaná vařečka Bambum Caprino
  • Cena: 279 Kč
  • Výrobce: Bambum
  • Doba doručení: 2
Unikátní značka Bambum s úžasnými doplňky do bytu z bambusu. Rádi si vybíráte ekologicky šetrné produkty a současně nechcete slevit z estetických nároků? Tak to si zamilujete kuchyňské a jiné bytové praktické doplňky této výjimečné značky. Bambus je ceněný pro své ojedinělé vlastnosti, je antibakteriální, lehčí než dřevo, mnohem odolnější a představuje mnoho menší zátěž pro životní prostředí než klasické dřevo. Kácet jej můžete už za 5 let. Je skvělým společníkem vaší domácnosti.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bambusová děrovaná vařečka Bambum Caprino Bambum

Bambusová děrovaná vařečka Bambum Caprino

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce