Bambusový organizér Bambum Cassa Bambum

Bambusový organizér Bambum Cassa

449 Kč

Bambusový organizér Bambum Cassa od firmy Bambum - toto zboží si můžete zakoupit za skvělou cenu 419 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad 1 500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: AF193053927
Do obchodu

Popis

Bambum

Bambus je ceněn pro své ojedinělé vlastnosti - je antibakteriální, lehčí než dřevo, odolnější a je o mnoho menší zátěží pro životní prostředí než klasické dřevo. A to už je dost důvodů k tomu, aby se stal skvělým společníkem vaší kuchyně! Bambus se navíc oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. - Rozměry: 38 x 6 x 11 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 400 g - Materiál: bambus - Mytí: v ruce

Více o produktu: Bambusový organizér Bambum Cassa

  • Název: Bambusový organizér Bambum Cassa
  • Cena: 419 Kč
  • Výrobce: Bambum
  • Doba doručení: 2
Unikátní značka Bambum s úžasnými doplňky do bytu z bambusu. Rádi si vybíráte ekologicky šetrné produkty a současně nechcete slevit z estetických nároků? Tak to si zamilujete kuchyňské a jiné bytové praktické doplňky této výjimečné značky. Bambus je ceněný pro své ojedinělé vlastnosti, je antibakteriální, lehčí než dřevo, mnohem odolnější a představuje mnoho menší zátěž pro životní prostředí než klasické dřevo. Kácet jej můžete už za 5 let. Je skvělým společníkem vaší domácnosti.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bambusový organizér Bambum Cassa Bambum

Bambusový organizér Bambum Cassa

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce