Bambusový servírovací podnos Bambum Fila

Bambusový servírovací podnos Bambum Fila, 32x14 cm

389 Kč

Bambusový servírovací podnos Bambum Fila, 32x14 cm s proslulou značkou Bambum - tento artikl musíte mít s unikátní slevou za 379 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pět set a dopravu NEPLATÍTE. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: AF193053573
Do obchodu

Popis

Bambum

Bambus je ceněn pro své ojedinělé vlastnosti - je antibakteriální, lehčí než dřevo, odolnější a je o mnoho menší zátěží pro životní prostředí než klasické dřevo. A to už je dost důvodů k tomu, aby se stal skvělým společníkem vaší kuchyně! Bambus se navíc oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. - Rozměry: 33 x 2 x 14 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 250 g - Materiál: bambus - Mytí: doporučujeme mýt v ruce

Více o produktu: Bambusový servírovací podnos Bambum Fila, 32x14 cm

  • Název: Bambusový servírovací podnos Bambum Fila, 32x14 cm
  • Cena: 379 Kč
  • Výrobce: Bambum
  • Doba doručení: 20
Unikátní značka Bambum s úžasnými doplňky do bytu z bambusu. Rádi si vybíráte ekologicky šetrné produkty a současně nechcete slevit z estetických nároků? Tak to si zamilujete kuchyňské a jiné bytové praktické doplňky této výjimečné značky. Bambus je ceněný pro své ojedinělé vlastnosti, je antibakteriální, lehčí než dřevo, mnohem odolnější a představuje mnoho menší zátěž pro životní prostředí než klasické dřevo. Kácet jej můžete už za 5 let. Je skvělým společníkem vaší domácnosti.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bambusový servírovací podnos Bambum Fila

Bambusový servírovací podnos Bambum Fila, 32x14 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce