Bambusový stojan se 6 kořenkami Bambum Tina Bambum

Bambusový stojan se 6 kořenkami Bambum Tina

759 Kč

Bambusový stojan se 6 kořenkami Bambum Tina se známou značkou Bambum - tento artikl je v tento okamžik výhodně za 729 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: AF193053569
Do obchodu

Popis

Bambum

Bambus je odolný, lehký, antibakteriální a především svým způsobem ekologický. Než doroste do plné síly, trvá mu to totiž okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. A tak není divu, že se značka Bambum rozhodla dát tomuto materiálu podobu kuchyňských pomocníků a udělat tak každou domácnost po celém světě více ekologicky smýšlející. - Rozměry: 12 x 22 x 12 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 1.05 kg - Materiál: bambus, skleněné kořenky - Rozměry jedné kořenky: 5 x 10 cm - Péče a údržba: doporučujeme mýt v ruce - Sada obsahuje: 1x stojan, 6x kořenka - Sada: stojan, 6x kořenka - Vlastnosti: antibakteriální, odolné

Více o produktu: Bambusový stojan se 6 kořenkami Bambum Tina

  • Název: Bambusový stojan se 6 kořenkami Bambum Tina
  • Cena: 729 Kč
  • Výrobce: Bambum
  • Doba doručení: 2
Unikátní značka Bambum s úžasnými doplňky do bytu z bambusu. Rádi si vybíráte ekologicky šetrné produkty a současně nechcete slevit z estetických nároků? Tak to si zamilujete kuchyňské a jiné bytové praktické doplňky této výjimečné značky. Bambus je ceněný pro své ojedinělé vlastnosti, je antibakteriální, lehčí než dřevo, mnohem odolnější a představuje mnoho menší zátěž pro životní prostředí než klasické dřevo. Kácet jej můžete už za 5 let. Je skvělým společníkem vaší domácnosti.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bambusový stojan se 6 kořenkami Bambum Tina Bambum

Bambusový stojan se 6 kořenkami Bambum Tina

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce