Bílá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina

Bílá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina, 180 x 83 cm

13599 Kč

Bílá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina, 180 x 83 cm od top značky TemaHome - tento produkt prodáváme s neuvěřitelnou slevou za 13299 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: AF193016500
Do obchodu

Popis

TemaHome

Originální, funkční a stylové. To je nábytek od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, který potřebujete a vnese do vašeho domova něco nepopsatelně krásného a útulného. O značce: TemaHome je inovativní nábytkářská značka, která se pyšní už více než 30 lety zkušeností v oboru. Vznikla spojením dvou společností, jedné portugalské, jedné norské. A tenhle fakt se v nábytku dokonale zrcadlí! Snoubí v sobě totiž severskou jednoduchost a vzdušnost s hřejivými detaily a jižanským temperamentem. Pro TemaHome navrhuje nejen vlastní tým, ale také další renomovaní portugalští designéři, jako je třeba Fernando Brízio či Filipe Alarcão. Kvalita a šetrnost k přírodě: K výrobě jednotlivých kousků se využívá pouze obnovitelných zdrojů, a co se dřeva týče, v žádné z řad nenajdete produkt ze dřeva z ohroženého stromu. Pečlivě tu také kontrolují, jaký dopad mají aktivity TemaHome na životní prostředí. Kvalitu zajišťují certifikáty kvality, jako je ISO 9001 nebo ISO 14001.

Více o produktu: Bílá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina, 180 x 83 cm

  • Název: Bílá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina, 180 x 83 cm
  • Cena: 13299 Kč
  • Výrobce: TemaHome
  • Doba doručení: 33
Nábytkářská značka TemaHome přináší jedinečné kousky nábytku nesoucí design plný čistých, minimalistických linií. Jemná a přírodní barevnost dokládá inspiraci oblíbeným severským stylem. Můžete si vybrat tvarově zajímavé knihovny, skládací pracovní stoly, nepřehlédnutelné jídelní stoly a netradiční konferenční stolky. Můžete si zařídit své pracovny nábytkem splňující veškeré nároky na ergonomii a moderní trendy v oblasti inovativního designu.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bílá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina

Bílá komoda s 3 policemi a 3 dvířky TemaHome Nina, 180 x 83 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce