Bílá koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza Wireworks

Bílá koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza

10399 Kč

Bílá koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza od výrobce Wireworks - tento artikl se na vás těší s VIP slevou pro každého za 10099 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: AF193052965
Do obchodu

Popis

Wireworks

Vneste do svého domova harmonii v podobě elegantních kousků inspirovaných střídmou a funkční japonskou estetikou ♥ Tato koupelnová skříňka vás potěší spoustou úložného místa na kosmetické produkty i ručníky. Výplň dvěří je vyrobena z leptaného skla a snadno se otevírají. Masivní dubové dřevo a dýha zaručí slouhou životnost a eleganci. Hrany působí na pohled ostře, ale ve skutečnosti jsou jemně ručně broušeny, aby byly na dotek měkké. Londýnská značka Wireworks působí na trhu od již roku 1988. Ač začínala s produkty z drátu, dnes je specialistou ve zpracování dřeva.

Pro výrobu svých produktů značka využívá houževnaté a trvanlivé dubové a bambusové dřevo. To následně speciálně ošetřuje, aby dobře vydrželo i ve vlhkém prostředí. Osobně dohlíží na kácení a bezprostřední opracování materiálu. Všechny stromy jsou navíc z trvale udržitelného lesního hospodářství.

Více o produktu: Bílá koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza

  • Název: Bílá koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza
  • Cena: 10099 Kč
  • Výrobce: Wireworks
  • Doba doručení: 54
Značka Wireworks přichází s čistými liniemi interiérových doplňků. Nejde o žádné složité tvary a v jednoduchosti je obrovská síla. Doplňky a dekorace jsou nádherné ve své základní podobě. Celou tvorbou studia Wireworks prochází nadčasová lehkost vyrobených produktů. Kuchyňské a koupelnové doplňky jsou vyrobeny z masivního dřeva. Jsou netradiční, krásné, jednoduché a výjimečné. Sametové dubové dřevo je ošetřené vodouodpudivým lakem má dlouhou životnost.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bílá koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza Wireworks

Bílá koupelnová skříňka z dubového dřeva Wireworks Mezza

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce