Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce Awa Sotto Luce

Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce Awa

3899 Kč

Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce Awa s trendy značkou Sotto Luce - toto zboží si můžete objednat v časové omezené slevě za 3799 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pět set a dopravu NEPLATÍTE. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: AF193010400
Do obchodu

Popis

Sotto Luce

Skleněné svítidlo AWA je přesně to, co by se dalo nazvat prostou krásou. Samo o sobě je dominantou, ale stejně tak nechává prostor i pro zbytek interiéru, aby zapůsobil svým individuálním pojetím. Ve světě moderních technologií a materiálů bývají často opomíjený tradiční a klasické postupy výroby. Sotto Luce se tak rozhodlo vrátit se zpět ke krásám foukaného skla, v němž se odráží práce lidské ruky. - Rozměry: 18 cm (výška) - Hmotnost: 1.5 kg - Průměr: 17 cm - Materiál: textilní kabel, skleněná stínidla, doplňky z práškově lakované oceli - Péče: svítidlo otírejte mokrým hadříkem, nepoužívejte žádné chemické mycí prostředky - Poznámka: ručně foukané sklo - Délka kabelu: 150 cm - Zdroj: E14, 12W, žárovka není součástí balení

Více o produktu: Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce Awa

  • Název: Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce Awa
  • Cena: 3799 Kč
  • Výrobce: Sotto Luce
  • Doba doručení: 29
Značka Sotto Luce umí ve svých svítidlech velmi vkusně propojit čistý, moderní design s ověřenou klasikou. Svítidla značky Sotto Luce v úžasném minimalistickém stylu skrývají příběh jednotlivých sklářských mistrů, kteří samotná světla sami foukají. Tradiční a klasické postupy výroby vyznávají krásu foukaného skla, ve kterém odráží práci lidských rukou. Tato svítidla umí být sama o sobě dominantou, ale současně ponechávají prostor i pro zbytek interiéru.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce Awa Sotto Luce

Bílé dvojité matné závěsné svítidlo s černým kabelem s detailem ve zlaté barvě Sotto Luce Awa

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce