Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Merto

Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Merto, 55 x 110 cm

519 Kč

Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Merto, 55 x 110 cm s pečetí kvality Universal - tento produkt obchodujeme v perfektní akci za 489 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: AF193053956
Do obchodu

Popis

Universal

Koberec je ze 100% polypropylenu, který byl upraven metodou heat-set frisé. Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce - stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou. Koberec je také antistatický, což přijde vhod hlavně při úklidu např. zvířecích chlupů, které se díky této vlastnosti nebudou držet ve vláknech koberce.

Více o produktu: Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Merto, 55 x 110 cm

  • Název: Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Merto, 55 x 110 cm
  • Cena: 489 Kč
  • Výrobce: Universal
  • Doba doručení: 2
Značka Universal přináší koberce a běhouny vhodné do všech typů interiérů. Je zaručené, že s jejich barvami a jedinečnými vzory se do vašeho bydlení nikdy nevkrade nuda. Moderní koberce Universal vás budou bavit. Jejich velmi hebký materiál je velmi příjemný na dotek, má skvělé izolační vlastnosti a velmi dobře se udržuje. Jsou antistatické, což oceníte zejména při úklidu zvířecích chlupů po svých miláčcích, které se nebudou držet ve vláknech koberce. Tato atraktivní koberce si zamilujete.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Merto

Bílo-šedý koberec Universal Cheroky Merto, 55 x 110 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce