Bílý svatební plánovač s úložnými kapsami Busy B Busy B

Bílý svatební plánovač s úložnými kapsami Busy B

549 Kč

Bílý svatební plánovač s úložnými kapsami Busy B od Busy B - toto zboží si můžete nechat doručit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 549 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Naplníte-li košík zbožím nad patnáct set, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: AF193047166
Do obchodu

Popis

Busy B

Ještě se chvějete po žádosti o ruku a už se celá rodina ptá kdy a kde si řeknete své ano? Pusťte se do plánování s radostí a vychutnejte si každý bod tohoto neopakovatelného i když někdy náročného procesu. V zápisníku najdete spoustu návodných seznamů, 4 kapsy, kam můžete uložit třeba důležité vizitky či účtenky. Také místo na poznámky a inspiraci.

Více o produktu: Bílý svatební plánovač s úložnými kapsami Busy B

  • Název: Bílý svatební plánovač s úložnými kapsami Busy B
  • Cena: 549 Kč
  • Výrobce: Busy B
  • Doba doručení: 2
Značka Busy B, to je úžasná parta designérů, kteří přináší zápisníky, přání, doplňky papírnictví a psacích, školních či kancelářských potřeb. Nejdřív přišli s vánočními přáníčky, pak se zápisníky Busy B, kalendáři a lepíky, které se dostaly až do Museum of Modern Art v New Yorku. Nyní je můžete mít doma i vy. Mají za úkol usnadnit nám naše životy a zároveň je naplnit něčím novým, milým, veselým, praktickým a hodnotným. Vaše nápady, poznámky a důležitá data už se vám nikdy neztratí.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bílý svatební plánovač s úložnými kapsami Busy B Busy B

Bílý svatební plánovač s úložnými kapsami Busy B

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce