Černá bambusová lucerna Compactor Bamboo Lantern

Černá bambusová lucerna Compactor Bamboo Lantern, ⌀ 25 cm

599 Kč

Černá bambusová lucerna Compactor Bamboo Lantern, ⌀ 25 cm s trendy značkou Compactor - tento artikl musíte mít za téměř velkoobchodní cenu 709 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: AF193039440
Do obchodu

Popis

Compactor

Dodejte svému bydlení tu správnou estetickou jiskru díky této bambusové lucerně. K mání je ve dvou barevných a rozměrových provedeních. Můžete ji nechat položenou na komodě či stolku nebo ji za ucho pověsit ke zdi nebo do prostoru. Využití je tak na vás ♥ - Průměr: 25 cm - Váha: 0 kg - Specifický materiál: Bambus, Sklo - Materiál: Bambus, Sklo - Úroveň kvality: Dobrá kvalita

Více o produktu: Černá bambusová lucerna Compactor Bamboo Lantern, ⌀ 25 cm

  • Název: Černá bambusová lucerna Compactor Bamboo Lantern, ⌀ 25 cm
  • Cena: 709 Kč
  • Výrobce: Compactor
  • Doba doručení: 3
Francouzská značka Compactor vám pomůže zvládnout úklid i organizaci během pár chvil. Ať už potřebujete uklidit a dát pevně do latě váš šatník, koupelnu nebo svou kuchyň, značka Compactor vám s tím hravě pomůže. Praktické pořadače, organizéry, boxy, dózy, vaky, tašky a krabice vám zajistí spoustu cenného místa navíc. Jako bonus budete mít ve svém oblečení, botách, koosmetice a pomůckách bezvadný přehled.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Černá bambusová lucerna Compactor Bamboo Lantern

Černá bambusová lucerna Compactor Bamboo Lantern, ⌀ 25 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce