Černá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur LABEL51

Černá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur

1999 Kč

Černá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur od oblíbené společnosti LABEL51 - tento produkt koupíte v časové omezené slevě za 2399 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: AF192998858
Do obchodu

Popis

LABEL51

Této stoličce vládne neošetřené mangové dřevo v kombinaci s lakovaným kovem. Společně tvoří dokonale souznící dvojici, která svým designem odkazuje na krásy starých továren. Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér. O materiálu: Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným. - Rozměry: 46 x 35 x 35 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 4 kg - Materiál: černý lakovaný kov, neošetřené mangové dřevo - Maximální výška: 75 cm - Výška nohou: 46 cm - Montáž: produkt nevyžaduje montáž - Minimální výška: 46 cm - Dodání: v 1 balíku

Více o produktu: Černá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur

  • Název: Černá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur
  • Cena: 2399 Kč
  • Výrobce: LABEL51
  • Doba doručení: 2
Holandská značka LABEL51 vyrábí nábytek, osvětlení a dekorace. Firma byla založena roku 2012 a od té doby nabízí stylové kolekce plné unikátních, praktických, kvalitních i autentických produktů, které svým moderním a přesto nestárnoucím designem ozdobí každý váš interiér. Například stolky vyrobené z akácie, toho překrásného trnitého stromu, což je dřevo velmi pevné a houževnaté, bezkonkurenčně zútulní váš domov. Díky svému designu i kvalitě tyhle kousky změní každý interiér.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Černá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur LABEL51

Černá stolička se sedákem z mangového dřeva LABEL51 Jaipur

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce