Černobílá kasička Unlimited Design for kids Domeček Unlimited Design for kids

Černobílá kasička Unlimited Design for kids Domeček

509 Kč

Černobílá kasička Unlimited Design for kids Domeček od kvalitního výrobce Unlimited Design for kids - tento hit naleznete v akci za 549 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

SKU: AF193025872
Do obchodu

Popis

Unlimited Design for kids

Kasička Domeček je vyrobená z vlnité lepenky a kartonu. Okénka jsou z čirého plexiskla. Z jedné strany je domeček bílý a z druhé černý, potištěný tabulovou černí. Na tuto stranu můžete napsat obdarovanému vzkaz nebo si zde můžete psát počet vložených mincí apod. Do kasičky se vhazují mince vyndáním komínu. Tudy je lze i vysypat. O Unlimited Design for kids Značku Unlimited Design založila v roce 2008 designérka Michaela Horáčková, která je také srdcem celého studia. Kolekce Unlimited Design for kids se pyšní ekologickými kousky české výroby, které jsou nejen krásné na pohled, ale také funkční. Ve své tvorbě se snaží Michaela používat jen různé formy papíru, samotné zpracování materiálu pak probíhá pomocí šikovného oscilačního nože, díky čemuž je řez čistý a naprosto precizní. Následné úpravy jednotlivých výrobků - od poliček přes kreslící tabule až po roztomilé dekorace - jsou ruční práce. Takhle to vypadá, když se něčemu věnujete s láskou. ♡ - Rozměry: 8 x 13 x 21 cm (hloubka x výška x šířka) - Hmotnost: 200 g - Materiál: mikrovlna, plexisklo, vlnitá lepenka - Montáž: již sestaveno - Zásilka obsahuje: 1 balík - Péče: otírejte suchým hadříkem

Více o produktu: Černobílá kasička Unlimited Design for kids Domeček

  • Název: Černobílá kasička Unlimited Design for kids Domeček
  • Cena: 549 Kč
  • Výrobce: Unlimited Design for kids
  • Doba doručení: 2
Česká značka Unlimited Design for kids přináší unikátní produkty zejména pro děti. Byla založena v roce 2008 designérkou Michaelou Horáčkovou, která je dodnes klíčovou designérkou tohoto studia. Kolekce Unlimited Design for kids přichází se svými ekologickými kousky krásnými na pohled a vysoce funkčními pro všestranné použití. Papírové dekorace, poličky, tabule, kasičky či adventní kalendáře. To vše a ještě mnohem víc si můžete pořídit od české značky Unlimited Design for kids.
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Černobílá kasička Unlimited Design for kids Domeček Unlimited Design for kids

Černobílá kasička Unlimited Design for kids Domeček

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce